top of page

signe sammelselg

signe_sammelselg.jpg
Tel: +372 5042251
E-post: signe.sammelselg@gmail.com

Akadeemilise haridus olen saanud Tartu Ülikooli psühholoogiaosakonnast (1999 – 2003). Esimene kokkupuude psühhoterapeudi tööga sai alguse õpingute käigus Professionaalse Psühholoogia Erakoolis (1996 – 2000), mis pakkus õppijaile võimalust tutvuda erinevate psühhoteraapia koolkondade ja meetoditega. Minule sobis psühhodünaamiline lähenemine ja vaatenurk. Siit ka minu edaspidised valikud.

 

Erialase ettevalmistuse tööks psühhoterapeudina psühhodünaamilises võtmes sain 2003-2008 psühhoteraapiaühingute Nuorisopsykoterapia-säätiö ja Viron Nuorisopsykoterapian Tukiyhdistys väljaõppe kaudu. Sihtgrupp on lapsed ja noorukid ja noorusea kriisi läbivad täiskasvanud.

 

Analüütilise psühholoogiaga tutvusin lähemalti 2004. Uus vaatenurk pakkus sügavat kontakti enesearengu teemadega ning 2008 alustasingi rahvusvahelises analüütilise psüühhoteraapia väljaõppes. Alates 2013. aasta suvest oman jungiaanliku psühhoanalüütiku kvalifikatsiooni ja olen IAAP individuaalliige.

 

Ettevalmistuse liivateraapia tööks olen saanud Lisbet Myers Zacholt (Taani). Meetod on suurepärane kõikide vanuserühmade puhul aga muidugi eelkõige meeldib see lastele. Liivateraapia kaudu võib olla lihtsam kontakti saada valulike teemadega ja mitteaktsepteeritud aspektidega eneses ning seeläbi parendada toimimist ja rahulolu oma elus.

Olen ka Euroopa Psühhoteraapia Assotsatsiooni (The European Association for Psychotherapy) poolt sertifitseeritud psühhoterapeut (www.europsyche.org).

 

Oman pikaajalist kogemust laste ja nende peredega koostööst Tallinna Kesklinna Lastepolikliiniku Päevahaiglast (2003-2014) psühholoogina. Erapraksises alates 2005.

Pakun individuaalset, paari- või perenõustamist, individuaalset psühhoteraapiat ja liivateraapiat.

bottom of page