top of page

olga isand

image2.jpeg

Vastuvõtt Pärnus

Tel: +372 58136060
E-post: olga.isand@icloud.com

Olen Eesti Analüütilise Psühholoogia erakooli superviseeritav psühhoterapeut, Rahvusvahelise Analüütilise Psühholoogia Assotsiatsiooni (IAAP) poolt tunnustatud kandidaat ning sertifitseeritud Theraplay metoodika praktik.

 

Oman magistrikraadi sotsiaalteadustes. Kõrghariduse teekonnal olen õppinud sotsiaaltööd, sotsiaalpoliitikat ning rekreatsiooni. Olen ennast ka pidevalt täiendanud erialaste koolitustega.

 

Töös toetun 16 aastasele töökogemusele Pärnu Haiglas taasturavi ja psühhiaatria kliinikutes ning sotsiaalravi teenistuses. Töövaldkonnad - tervishoiu sotsiaaltöö, sotsiaalne ja tööalane rehabilitatsioon, vaimne tervis.

 

Analüütilise psühhoteraapia teenust osutan täiskasvanutele ja noortele alates 14-st eluaastast. Kasutan liivateraapia ja aktiivse kujutluse meetodeid lisaks klassikalisele analüütilise psühholoogia tehnikale.

 

Theraplay metoodika on kiindumussuhte teoorial põhinev teraapia lastele kõigis vanustes. Teraapia protsessi aktiivseks osapooleks on lapsevanem/ad. Enne teraapia algust hindan suhtemustreid Marschaki Interaktsiooni meetodiga (MIM test).

 

Töötan eesti ja vene keeles.

bottom of page